ARAÇ KİRALARKEN DİKKAT EDİLECEK 7 NOKTA


Siz de dilediğiniz aracı seçerek araç almadan araç sahibi olmanın konforunu yakalamak isteyenlerden misiniz? Kulağa çok basit gelse de bunu yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok husus var. Bu
hususlar neler mi? Buyurun beraber irdeleyelim.
1-Ekonomi: Bütçeniz sınırlıysa, aracın ekonomik olması araç kiralama önceliklerinizin başındaysa ilk dikkat edeceğinizin konulardan biri aracın boyutudur. Küçük araç seçerseniz hem yakıt tüketimi daha ekonomik olur hem de park sorunu yaşamazsınız ki bu Denizli’de araç kiralama konusunda önemli bir nokta diyebiliriz. Aynı zamanda küçük araçların kolay kullanım konusunda da daha rahat olduğunu söyleyebiliriz.
2-Araç Kiralama Sözleşmesi: Evet, aslında araç kiralamak kolay gibi görünse de bütün firmalar bu konuda müşterilerine gereken kolaylığı sağlamada aynı özeni göstermezler. Sözleşmeyi imzalamadan önce kafanızı kurcalayan, aklınıza takılan her konuyu firma yetkilisine yöneltmek sizin en doğal hakkınız.
Bu konuda biz Denizli Carmax Oto Kiralama ailesi olarak değerli müşterilerimiz için elimizden gelen kolaylığı sağlamaktayız.
3- Kişi Sayısı: Rahat ve konforlu bir yolculuk için araçta seyahat edecek her kişi için bir koltuk ayrılıp ayrılmadığını kontrol etmeniz çok önemli. Ayrıca konforun yanında zaten kanunlarımıza göre de kullanacağınız araçta her kişi için bir koltuk mevcut olması gerekmektedir. Bu yüzden kiralayacağınız aracın kaç kişilik olduğu oldukça önemli bir konu.
4- Doğru Firma: Oto kirama sisteminin en önemli ayağı firma seçimidir. Araç kiralarken mutlaka fiyat karşılaştırması yapılmalı, indirim oranları gibi kriterlerin incelenmesi lazım. Aynı zamanda firmanın sizin zevkinize, bütçenize göre lüks araçlardan daha ekonomik olanlara kadar geniş bir yelpazede araç seçeneği sunması çok önemlidir. Denizli rent a car firmalarının tamamını araştırdığınızda bu konuda da karşınıza tek bir adres Denizli Carmax Oto Kiralama’nın çıktığını göreceksiniz. Firmamızda aklınızdaki bütün soruları firma yetkilimiz cevaplayacak kampanyalar hakkında sizi bilgilendirecektir.
5-Sigorta: Sigortasız araç kullanımında oluşacak hasarlardan siz sorumlusunuz. Bu yüzden
kullandığınız aracın sigorta kapsamında olması oldukça önemli.
6-Yakıt Durumu: Aracı kiralamadan önce yakıt kontrolü yapmayı unutmayın. Depo size tam dolu olarak verildiyse teslim ederken tam dolu teslim etmeniz gerekir. Firmalar genellikle çeyrek dolu vermeyi tercih ederler. Yakıt göstergesini kontrol ettikten sonra teslim aldığınız aracı göstergenin aynı noktada olmasına dikkat ederek teslim etmeniz gerekir. Teslim aldığınızdan daha çok yakıtla aracı teslim ederseniz firmalar size bunun karşılığı olarak herhangi bir ücret ödemeyecektir. Bu konuya da dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
7-Erken Rezervasyon ve Bilgilendirme İşlemleri: Eğer aracınızın sizi havaalanında karşılamasını istiyorsanız uçuş bilgilerinizi en az 24 saat önceden ilgili firmaya iletmeniz gerekir. Örneğin Denizli
Çardak Havaalanı’nda karşılanmak üzere Denizli oto kiralama firmalarından biriyle anlaştınız. Mail ya da telefonla mutlak surette uçuş bilgilerinizi vermeniz, varsa rötar vb durumlarıyla ilgili önceden firmayı
bilgilendirmeniz aksaklık yaşanmadan aracınıza kavuşmanız açısından kolaylık sağlayacaktır. İl dışı seyahatiniz önceden belliyse tıpkı otellerde yaptığınız gibi araç kiralama firmalarıyla da erken rezervasyon sistemini uygulayıp daha ekonomik şartlarda araç kiralayabilirsiniz.

Denizli seyahatinizde Carmax Oto Kiralama olarak konforlu, güvenli ve ekonomik araçlarla her zaman yanınızdayız.

Çardak Havalimanı araç kiralama ve transfer seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Carmax Oto Kiralama | Denizli Araç Kiralama - Rent A Car

Hacıkaplanlar Mah. Atatürk Cd. No:24/A Pamukkale - DENİZLİ

0258 264 46 45

0507 465 46 46